icon-3

Zaufany inwestor to podstawa

Grupa od 20 lat zajmuje się nieruchomościami i pracuje z Klientami, świadcząc usługi z zakresu obsługi nieruchomości w całym kraju.

Pracownicy

Zespół tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, dla których pasją są nieruchomości, a setki przeprowadzonych transakcji, które mamy za sobą są naszym największym kapitałem i potwierdzeniem właściwej drogi.

Umowa

Inwestycja została zakończona, projekt otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie, co stanowi pełne bezpieczeństwo zakupu. Umowa przedwstępna sprzedaży zawierana jest w formie aktu notarialnego lub w formie cywilnoprawnej.

System płatności 10%-90%

Sprzedaż naszych apartamentów następuje w oparciu o umowę przedwstępną sprzedaży z systemem płatności 10%/90% (lub indywidualnie ustalane z Nabywcą). Przy jej podpisaniu klient wnosi kwotę 10% wartości przedmiotu kupna, natomiast znakomita większość tj. 90% jest wnoszona przez klienta dopiero przed odbiorem lokalu oraz umową końcową przenoszącą własność. W sytuacji finansowania zakupu ze środków własnych istnieje również możliwość przystąpienia od razu do umowy końcowej przenoszącej własność.

Grupa kapitałowa notowana na giełdzie w Warszawie

Apartamenty Dąbrowskiego to kolejna inwestycja zrealizowana przez firmę Apartamenty Podgórskie Sp. Z o.o. Sp.K. Spółka należy do Grupy ARAMUS, która prowadzi działalność inwestycyjną od 1999 roku. Grupa notowana jest na giełdzie w Warszawie od 2007 roku.

Partnerzy

Dbamy o bezpieczeństwo oraz interesy naszych klientów. W zakresie doradztwa finansowego współpracujemy ze znaną na rynku firmą Open Direct Doradcy Finansowi, natomiast w zakresie projektowania oraz wykończenia apartamentów “pod klucz” z firmą MONO Studio.

Renomowany Generalny Wykonawca

Ponadto, bezpieczeństwo gwarantuje naszym klientom doświadczony generalny wykonawca jakim jest KBP Cracovia. Zapewnia on terminową realizację zobowiązań wobec swoich kontrahentów.